Hizmetlerimiz


AKEY ŞİRKETLER GRUBU


Geniş hizmet yelpazesi ile tüm istekleriniz için çözüm noktanız: Akey Şirketler Grubu


finance4-features-icon1

Reklam ve Medya

Reklam ve medya, günümüz dünyasında son derece önemli bir yere sahiptir. Ürün ve hizmetlerin tanıtımı, markaların bilinirliğinin artırılması, kamuoyunun belirli konularda bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi gibi birçok alanda reklam ve medyadan yararlanılmaktadır.

finance4-features-icon2

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama, internet ve dijital teknolojileri kullanarak ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak ve satmak için kullanılan bir pazarlama yöntemidir. Dijital pazarlama günümüzde, geleneksel pazarlama yöntemlerine göre birçok avantaja sahiptir.

finance4-features-icon2

Grafik Tasarım

Grafik tasarım, günümüz dünyasında son derece önemli bir yere sahiptir. Görsel iletişim, insanların bilgi edinme ve karar verme şeklini büyük ölçüde etkilemektedir. Etkili bir grafik tasarım, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi daha çekici hale getirerek satışlarınızı artırmanıza, markanızın bilinirliğini ve itibarını yükseltmenize yardımcı olabilir.

finance4-features-icon2

E - Ticaret

E-ticaret, internet üzerinden ürün veya hizmetlerin alınıp satılmasıdır. E-ticaret, son yıllarda büyük bir büyüme göstermiştir ve günümüzde birçok insan alışverişini internet üzerinden yapmaktadır. Bu denli önemli bir pazar içinde sizlere danışmanlık hizmeti veriyoruz.


finance4-features-icon3

Yat & Tekne İşletmeciliği

Yat ve tekne işletmeciliği, deniz turizminin önemli bir koludur. Bu sektör, yat ve teknelerin kiralanması, bakımı, onarımı ve satışı gibi birçok hizmeti kapsamaktadır.

finance4-features-icon4

Otel Rezervasyon Yönetimi

Tatil seçenekleri arasında halen daha en popüler seçenek olan otel tatilleri için işletmelere rezervasyon yönetimi hizmeti sunmaktayız.

finance4-features-icon4

Villa rezervasyonu

Tatil seçenekleri arasında son yıllarda popüler hale gelen villa tatilleri için işletmelere rezervasyon yönetimi hizmeti sunmaktayız.

finance4-features-icon4

Tur Organizasyonu

Tatil süresince yeni yerler keşfetmek ve farklı deneyimler kazanmak isteyen kalabalık gruplar için tur organizasyonları ve rehberlik hizmeti vermekteyiz.

finance4-features-icon4

Acente Hizmetleri

Acente Hizmetleri kapsamında Transfer hizmeti, tur satışı, rezervasyon satışı gibi hizmetleri sunmaktayız.

finance4-features-icon4

Organizasyon

Önemli günlerinize özel yapacağınız organizasyonlar da A dan Z ye tüm süreci biz yönetiyoruz.